MESUT AYYILDIZ

Mesut Ayyıldız ÖzgeçmişiMESUT AYYILDIZ KİMDİR?

1972 yılı Malatya da doğdu.İlk ve orta öğrenimini Malatya da tamamladı.1995 yılı Fırat Üniversitesi Mühendislik fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezunudur.Askerlik hizmetinden sonra 1998 yılında istanbul da ticaret hayatına atıldı. İstanbul valiliği ve belediyelerinde çeşitli iş kollarında inşaat mühendisliği ve şantiye şefliği yaptı.


İstanbul ili Esenyurt,Avcılar ve Beylikdüzü ilçelerinin çeşitli bölgelerinde inşaat yapımı,arsa karşılığı inşaat işleri ve yapsat projeleri gerçekleştirmiş olup halen bu projelere ve müteahhitlik hizmetlerine devam etmektedir.


İstanbul Valiliği,İ.B.B.Mesken Müdürlüğü,Güngören Belediye Başkanlığı,Malatya Valiliği gibi bir çok resmi kuruma taahhüt işleri yapmış ve halen yapmaktadır.


Ayriyeten şirket merkezi olarakta kullanılan Esenyurt ilçesinde İnşaat malzemesi ve toptan satış üzerine çeşitli ürünlerin teşirinin ve bayiliğinin yapıldığı şovrum ve satış mağazası da işletmektedir.


Planlı bir kentleşme,huzurlu daha güvenli ve daha uygar bir yaşam alanı ve çevre sunmak misyonumuz dur.


Daha çok kazanmaktan ziyade işin hakkını vermek ve halkımıza hizmet etmek tek hedefimiz olmuştur. Bu doğrultuda çalışmalarımıza aşk ve azimle devam etmekteyiz ve bu kararlı duruşumuzdan hiçbir zaman taviz vermeden yolumuza devam edeceğiz...


Bu anlayış şirketimizin vazgeçilmezidir...